Poziv na procjenu kandidata na radno mjesto domar/ka-ložač/ica

Poziv na procjenu kandidata.pdf

Odluka o načinu procjene kandidata prijavljenih na natječaje

Odluka o načinu testiranja kandidata - domar

Odluka o načinu procjene odnosno kandidata prijavljenih na natječaj iz EJ

Odluka o načinu procjene kandidata-razredna nastava(nastava u kući)

Odluka o načinu testiranja kandidata - njemački jezik

Poziv na procjenu testiranja kandidata - spremačica

Odluka o načinu testiranja kandidata - spremač/ica

Poziv na procjenu odnosno testiranje kandidata - tajnik

Odluka o načinu testiranja kandidata - razredna nastava

Odluka o načinu testiranja kandidata - tajnik
odluka o nacinu procjene-tajnik.pdf

Poziv na procjenu odnosno testiranje kandidata

Poziv na procjenu odnosno testiranje kandidata prijavljenih na natječaje:

Odluka o načinu testiranja kandidata - domar, ložač

Poziv na procjenu odnosno testiranje kandidata

Obavijest o načinu procjene odnosno testiranje kandidata prijavljenih na natječaj za zapošljavanje za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu stručnog suradnika logopeda/stručne suradnice logopedinje na određeno puno radno vrijeme.

Obavijest o načinu procjene odnosno testiranje kandidata prijavljenih na natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu domar/ka-ložač/ica na određeno puno radno vrijeme

Obavijest o načinu procjene odnosno testiranje kandidata prijavljenih na natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu spremač/ica na određeno puno radno vrijeme

Obavijest o načinu procjene odnosno testiranja kandidata prijavljenih na natječaj za  zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelja/ice razredne nastave na određeno puno radno vrijeme

Obavijest o načinu procjene odnosno testiranja kandidata prijavljenih na natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelja/ice edukatora/rehabilitatora.

Poziv na procjenu odnosno testiranje kandidata prijavljenih na natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelja/ice hrvatskog jezika na neodređeno nepuno radno vrijeme od 10 sati tjedno.

Poziv na procjenu odnosno testiranje kandidata prijavljenih na natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelja/ice tjelesne i zdravstvene kulture na određeno nepuno radno vrijeme od 24 sata tjedno.

Poziv na procjenu odnosno testiranje kandidata prijavljenih na natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelja/ice hrvatskoga jezika na određeno puno radno vrijeme.

Poziv na procjenu.docx

Poziv na procjenu odnosno testiranje kandidata prijavljenih na natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelja/ice razredne nastave u produženom boravku na neodređeno puno radno vrijeme.

Obavijest o načinu procjene odnosno testiranja kandidata prijavljenih na natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelja/ice matematike  na određeno puno radno vrijeme.

Obavijest o načinu procjene odnosno testiranja kandidata prijavljenih na natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelja/ice hrvatskoga jezika  na neodređeno nepuno radno vrijeme od 10 sata tjedno nalazi se u prilogu.

Obavijest o nacinu procjene (1).docx

Obavijest o načinu procjene odnosno testiranja kandidata prijavljenih na natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelja/ice tjelesne i zdravstvene kulture na određeno nepuno radno vrijeme od 24 sata tjedno.

Obavijest o načinu procjene odnosno testiranja kandidata prijavljenih na natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelja/ice hrvatskoga jezika na određeno puno radno vrijeme.

Procjena odnosno testiranje kandidata prijavljenih na natječaj objavljen dana 24. listopada 2019. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Škole te mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelja/ice razredne nastave u produženom boravku na neodređeno puno radno vrijeme.

Obavijest o nacinu procjene.docx

Obavijest o načinu procjene odnosno testiranja kandidata prijavljenih na natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelja/ice razredne nastave u produženom boravku.

Obavijest o nacinu procjene.docx

Poziv na procjenu odnosno testiranja kandidata prijavljenih na natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu kuhara/ice nalazi se u prilogu.

Poziv na testiranje.docx

Obavijest o načinu procjene, odnosno testiranja,kandidata prijavljenih na natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu stručnog suradnika logopeda/stručne suradnice logopedinje.

Procjena, odnosno testiranje, kandidata prijavljenih na natječaj objavljen dana 17. listopada 2019. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Škole te mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu kuhara/ice na neodređeno nepuno radno vrijeme od 30 sati tjedno vršit će se usmeno -razgovorom. Procjena, odnosno testiranje, kandidata vršit će se dana 5. studenoga 2019. u prostorijama Osnovne škole „Brda“ Split, Put Brda 2, s početkom u 12,00 sati.

Poziv na procjenu odnosno testiranje bit će objavljen na mrežnoj stranici Škole i dostavljen svim kandidatima koji  podnesu pravodobnu i potpunu prijavu te ispunjavaju uvjete natječaja, najkasnije 5 dana prije dana određenog za procjenu odnosno testiranje.

Predsjednica Povjerenstva

Vedrana Šilović

« Ožujak 2024 »

Osnovna škola "Brda" Split / Put Brda 2, HR-21000 Split / www.os-brda-st.skole.hr / ured@os-brda-st.skole.hr